Csepel Woodlands Pro 27,5 MTB Alap
| Jellemző | Érték |
|---|---|
| Váz: | 6061 ALUMÍNIUM |
| Villa: | SUNTOUR XCT 27,5" 100MM PM |
| Hajtómű: | CSEPEL 175MM 42/34/24 (ALU/ACÉL) |
| Lánckeréksor: | SHIMANO 7-ES 14-34T MT-TZ500 |
| Monoblokk: | SAX 68/118 MM |
| Lánc: | KMC 1/2"X3/32" Z51 |
| Első váltó: | SHIMANO ALTUS 34,9MM FD-M310-M3 |
| Hátsó váltó: | SHIMANO ALTUS 7/8SP RD-M310 |
| Fék: | SHIMANO TOURNEY BR-TX805 (MECHANIKUS) / SM-RT56 160MM (6 CSAVAROS) |
| Fékváltókar: | SHIMANO 3/7SP ST-EF500 |
| Felni: | CSEPEL WAK DISC 27,5" 32H (ALU) |
| Agy: | CSEPEL WAK 32H / CSEPEL WAK 32H GYORSZÁRAS (ALU) |
| Küllő: | CN 2,0MM |
| Köpeny: | SCHWALBE RAPID ROB 27,5x2,10 (54-584) HS425 |
| Tömlő: | KENDA 27,5x2,0-2,35 AV 35MM |
| Kormány: | CSEPEL WOODLANDS LIGHT 31,8/640/15MM 5° (ALU) |
| Kormányszár: | CSEPEL WAK 31,8MM 7° (ALU) |
| Kormánycsapágy: | CSEPEL WAK 1-1/8" A-HEAD (FÉLINTEGRÁLT) |
| Markolat: | CSEPEL PARAGRAMM HABSZIVACS |
| Nyereg: | CSEPEL WAK SPORT |
| Nyeregcső: | CSEPEL WAK 27,2x400MM (ALU) |
| Nyeregcsőbilincs: | CSEPEL WAK 31,8MM (ALU) |
| Pedál: | RMS MTB 9/16" (ALU) |
Kategória: Kerékpárok › MTB › Woodlands.