Csepel Traction (régi széria)
| Jellemző | Érték |
|---|---|
| Nem: | Férfi |
| Váz színe: | Keki |
| Váz mérete: | 23" |
| Váz anyaga: | Alumínium |
| Villa típusa: | Teleszkópos |
| Kerékméret: | 28" |
| Sebességfokozat : Szűrő: | 3x7 |
| Fék típusa: | V-fék |
| Váltó típusa: | Láncváltó |
| Váz: | 6061 ALUMÍNIUM |
| Villa: | SUNTOUR 28" M3010AL-A 50MM 175/40MM |
| Hajtómű: | CSEPEL 175MM 28/38/48T (ALU) |
| Lánckeréksor: | SHIMANO 7-ES 14-28T MF-TZ500 |
| Monoblokk: | NECO 119/26,5 MM |
| Lánc: | KMC 1/2"X3/32" Z50 |
| Első váltó: | SHIMANO TOURNEY 31,8MM FD-TY510TS-M6 |
| Hátsó váltó: | SHIMANO TOURNEY 6/7SP RD-TY300-D |
| Fék: | SACCON V-FÉK 110MM |
| Fékváltókar: | SHIMANO 3/7SP ST-EF500 |
| Felni: | BERETTA MT-240 28X1,75 36H (ALU) |
| Agy: | JOYTECH 36H / JOYTECH 36H (ALU) |
| Küllő: | CN 2,0MM |
| Köpeny: | RUBENA LANDMARK 700x38C (40-622) V86 |
| Tömlő: | RUBENA 28/47-622/635 AV 40MM |
| Kormány: | ZOOM 25,4x590MM (ALU) |
| Kormányszár: | ZOOM 1", 22,2x150MM (ACÉL) |
| Kormánycsapágy: | NECO 1-1/8" H112 A-HEAD (FÉLINTEGRÁLT) |
| Markolat: | HERRMANS PRIMERGO 90MM / 90MM |
| Nyereg: | SELLE ROYAL ALPINE |
| Nyeregcső: | ZOOM 27,2x300MM (ALU) |
| Nyeregcsőbilincs: | CSEPEL WAK 31,8MM (ALU) |
| Pedál: | NON-SLIP (MŰANYAG) |
| Sárvédő: | ALU-PLASZTIK |
| Csomagtartó: | ACÉL |
| Csengő: | BÜCHEL DÓM 35MM |
| Kitámasztó: | ÁLLÍTHATÓ |
| Összsúly: | 15,6KG |
Kategória: Kerékpárok › Traction.