Csepel Woodlands Mustang 20"
| Jellemző | Érték |
|---|---|
| Nem: | Férfi |
| Váz színe: | Fekete |
| Váz mérete: | 11" |
| Váz anyaga: | Acél |
| Villa típusa: | Merev |
| Kerékméret: | 20" |
| Sebességfokozat : Szűrő: | 1x6 |
| Fék típusa: | V-fék |
| Váltó típusa: | Láncváltó |
| Váz: | HI-TEN ACÉL |
| Villa: | HI-TEN ACÉL |
| Hajtómű: | 140MM 36T 1/2"X3/32" (ACÉL) |
| Lánckeréksor: | SHIMANO 6-OS 14-28T MF-TZ500 |
| Monoblokk: | NECO 119/26,5 MM |
| Lánc: | KMC 1/2"X3/32" Z50 |
| Hátsó váltó: | SHIMANO TOURNEY 6/7SP RD-FT35-D |
| Fék: | SACCON V-FÉK 110MM |
| Fékkar: | SACCON (ALU/MŰANYAG) |
| Váltókar: | SHIMANO 6SP REVOSHIFT |
| Felni: | BERETTA P24 20X1,75 36H (ALU) |
| Agy: | JOYTECH JY-433 36H / JOYTECH-434 36H |
| Küllő: | CN 2,0MM |
| Köpeny: | RUBENA SCYLLA 20x1,90 (50-406) V75 |
| Tömlő: | RUBENA 20x1,50-2,10 AV40 |
| Kormány: | 22,2x560MM (ACÉL) |
| Kormányszár: | 1", 22,2x150MM (ACÉL) |
| Kormánycsapágy: | 1" MENETES |
| Markolat: | MARIKOO 90MM / 120MM |
| Nyereg: | KID |
| Nyeregcső: | 25,4x250MM (ACÉL) |
| Nyeregcsőbilincs: | 28,6MM |
| Pedál: | RMS NON-SLIP (MŰANYAG) |
| Kitámasztó: | ACÉL |
| Összsúly: | 11,6KG |
Kategória: Kerékpárok › Gyermek kerékpárok › Woodlands.