Csepel Traction Tandem
| Jellemző | Érték |
|---|---|
| Nem: | Unisex |
| Váz színe: | Kék |
| Váz mérete: | 19"/15" |
| Váz anyaga: | Alumínium |
| Villa típusa: | Teleszkópos |
| Kerékméret: | 28" |
| Sebességfokozat : Szűrő: | 3x8 |
| Fék típusa: | Mechanikus tárcsafék |
| Váltó típusa: | Láncváltó |
| Váz: | 6061 ALUMÍNIUM |
| Villa: | SUNTOUR 28" NCX D LO 63MM |
| Hajtómű: | MIRANDA 170MM 28/38/48T + 33T (ALU) |
| Lánckeréksor: | SHIMANO 8-AS 11-32T CS-HG31 |
| Monoblokk: | NECO 119/26,5 MM |
| Lánc: | KMC 1/2"X1/8" Z410 |
| Első váltó: | SHIMANO ALTUS 34,9MM FD-M313-M6 |
| Hátsó váltó: | SHIMANO ACERA 8SP RD-M360-SGS |
| Fék: | SHIMANO TOURNEY BR-TX805 (MECHANIKUS) / SM-RT56 160/180MM (6 CSAVAROS) |
| Fékváltókar: | SHIMANO 3SP ST-EF500 / 8SP ST-EF50-R8AL |
| Felni: | CSEPEL WAK DISC 28X1,75 36H SZEGECSELT (ALU) |
| Agy: | JOYTECH 36H / CSEPEL WAK 36H GYORSZÁRAS (ALU) |
| Küllő: | CN 2,0MM |
| Köpeny: | KENDA KSHIELD 700x40C K830 |
| Tömlő: | KENDA 28x1 1/2-1,75 AV 40MM |
| Kormány: | ZOOM 25,4x590MM (ALU) |
| Kormányszár: | 25,4x110MM x 170x220x60MM (ALU) |
| Kormánycsapágy: | NECO 1-1/8" A-HEAD 845SW |
| Markolat: | HERRMANS PRIMERGO 120MM |
| Nyereg: | SELLE ROYAL ALPINE |
| Nyeregcső: | ZOOM 27,2x300MM (ALU) |
| Nyeregcsőbilincs: | CSEPEL WAK 31,8MM (ALU) |
| Pedál: | RMS MTB 9/16" (ALU) |
| Kitámasztó: | ÁLLÍTHATÓ |
| Összsúly: | 21KG |
Kategória: Kerékpárok › Traction › Speciális.