Csepel Landrider Alu (női)
| Jellemző | Érték |
|---|---|
| Nem: | Női |
| Váz színe: | Türkiz |
| Váz mérete: | 17" |
| Váz anyaga: | Alumínium |
| Villa típusa: | Merev |
| Kerékméret: | 28" |
| Sebességfokozat : Szűrő: | 3x7 |
| Fék típusa: | V-fék |
| Váltó típusa: | Láncváltó |
| Váz: | 6061 ALUMÍNIUM |
| Villa: | HI-TEN ACÉL |
| Hajtómű: | CSEPEL 175MM 28/38/48T (ALU) |
| Lánckeréksor: | SHIMANO 7-ES 14-28T MF-TZ500 |
| Monoblokk: | NECO 119/26,5 MM |
| Lánc: | KMC 1/2"X3/32" Z50 |
| Első váltó: | SHIMANO TOURNEY 31,8MM FD-TY510TS-M6 |
| Hátsó váltó: | SHIMANO TOURNEY 6/7SP RD-TY300-D |
| Fék: | SACCON V-FÉK 110MM |
| Fékkar: | SACCON (ALU) |
| Váltókar: | SHIMANO 7SP REVOSHIFT / 3SP FRIKCIÓS REVOSHIFT |
| Felni: | BERETTA MT-240 28X1,75 36H (ALU) |
| Agy: | JOYTECH 36H / JOYTECH 36H (ALU) |
| Küllő: | CN 2,0MM |
| Köpeny: | RUBENA LANDMARK 700x38C (40-622) V86 |
| Tömlő: | RUBENA 28/47-622/635 AV 40MM |
| Kormány: | 50x560MM (ACÉL) |
| Kormányszár: | ZOOM 1", 22,2x150MM (ACÉL) |
| Kormánycsapágy: | 1" MENETES |
| Markolat: | HERRMANS PRIMERGO 90MM / 90MM |
| Nyereg: | SELLE ROYAL (PU) |
| Nyeregcső: | ZOOM 27,2x300MM (ACÉL) |
| Nyeregcsőbilincs: | CSEPEL WAK 31,8MM (ALU) |
| Pedál: | NON-SLIP (MŰANYAG) |
| Sárvédő: | ALU-PLASZTIK |
| Csomagtartó: | ACÉL |
| Első lámpa: | BÜCHEL ELEMES (LED) |
| Hátsó lámpa: | BÜCHEL ELEMES (LED) |
| Csengő: | BÜCHEL DÓM 35MM |
| Kitámasztó: | ÁLLÍTHATÓ |
| Összsúly: | 15KG |
Kategória: Kerékpárok › Trekking › Landrider.