Csepel Project-E Trekking (női)
| Jellemző | Érték |
|---|---|
| Nem: | Női |
| Váz színe: | T.kék |
| Váz mérete: | 18" |
| Váz anyaga: | Alumínium |
| Villa típusa: | Merev |
| Kerékméret: | 28" |
| Sebességfokozat : Szűrő: | 1x9 |
| Fék típusa: | Hidraulikus tárcsafék |
| Váltó típusa: | Láncváltó |
| Váz: | 6061 ALUMÍNIUM |
| Villa: | ALU (TAPERED, PM) |
| Hajtómű: | 170MM (ALU) |
| Lánckeréksor: | SHIMANO 9-ES 11-34T CS-HG200-9 |
| Lánc: | KMC 1/2"X11/128" Z99 |
| Hátsó váltó: | SHIMANO ALIVIO 9SP RD-M430 |
| Fék: | SHIMANO ACERA BR-M395 (HIDRAULIKUS) / ALTUS SM-RT10 160/180MM (CENTERLOCK) |
| Váltókar: | SHIMANO ALIVIO 9SP SL-M3100 RAPIDFIRE |
| Akkumulátor: | BROSE 540Wh (INTEGRÁLT) |
| Motor: | BROSE DRIVE T (36V / 250W / 90NM) |
| Felni: | CSEPEL WAK DISC 28X1,75 32H (ALU) |
| Agy: | SHIMANO ALTUS 32H CENTERLOCK HB-TX505 |
| Küllő: | CN 2,0MM |
| Köpeny: | SCHWALBE BIG APPLE 28x2,00 (50-622) HS430 |
| Tömlő: | KENDA 29x1,9-2,35 AV 48MM |
| Kormány: | CSEPEL PARAGRAMM FLAT 31,8x700MM 9° (ALU) |
| Kormányszár: | CSEPEL PROJECT E ÁLLÍTHATÓ 31,8MM |
| Kormánycsapágy: | NECO 1-1/8 -1.5" A-HEAD (FÉLINTEGRÁLT) |
| Markolat: | CSEPEL PARAGRAMM HABSZIVACS |
| Nyereg: | VELO-FIT TRAVELLER XXL |
| Nyeregcső: | CSEPEL PARAGRAMM 31,6x400MM (ALU) |
| Nyeregcsőbilincs: | CSEPEL WAK 34,9MM (ALU) |
| Pedál: | MARWI SP-828 NON-SLIP (ALU) |
| Sárvédő: | ALU-PLASZTIK |
| Összsúly: | 23,1KG |
| Töltési idő: | 3,5 ÓRA |
| Hatótáv: | AKÁR 140KM |
Kategória: Kerékpárok › E-bike › Project-E.