Csepel Traction Signo (férfi) Alap
| Jellemző | Érték |
|---|---|
| Nem: | Férfi |
| Váz színe: | Fekete |
| Váz mérete: | 19" |
| Váz anyaga: | Alumínium |
| Villa típusa: | Teleszkópos |
| Kerékméret: | 28" |
| Sebességfokozat : Szűrő: | 1x3 |
| Fék típusa: | V-fék |
| Váltó típusa: | Agyváltó |
| Váz: | 6061 ALUMÍNIUM |
| Villa: | SUNTOUR 28" SFNEX4110V2 T63MM 175/40MM |
| Hajtómű: | SAMOX 170MM 38T (ALU) |
| Lánckerék: | SHIMANO 18T |
| Monoblokk: | NECO 119/26,5 MM |
| Lánc: | KMC 1/2"X1/8" Z410 |
| Hátsó váltó: | SHIMANO NEXUS 3 AGYVÁLTÓ |
| Fék: | PROMAX V-FÉK TX-121 108MM |
| Fékkar: | SACCON (ALU) |
| Váltókar: | SHIMANO NEXUS 3 REVOSHIFT |
| Felni: | BERETTA MT-240 28X1,75 36H (ALU) |
| Agy: | SHIMANO AGYDINAMÓ 36H NEX 6V/3W DHC30003 / SHIMANO NEXUS 3 36H KONTRÁS |
| Küllő: | CN 2,0MM |
| Köpeny: | KENDA KSHIELD 700x40C K830 |
| Tömlő: | KENDA 28x1 1/2-1,75 AV 40MM |
| Kormány: | ZOOM 25,4x590MM (ALU) |
| Kormányszár: | PROMAX ÁLLÍTHATÓ 25,4x180x105MM (ALU) |
| Kormánycsapágy: | NECO 1-1/8" H112 A-HEAD (FÉLINTEGRÁLT) |
| Markolat: | VELO 135MM |
| Nyereg: | VELO VL-6142 |
| Nyeregcső: | ZOOM 27,2x300MM (ALU) |
| Nyeregcsőbilincs: | CSEPEL WAK 31,8MM (ALU) |
| Pedál: | NON-SLIP (MŰANYAG) |
| Sárvédő: | ALU-PLASZTIK |
| Csomagtartó: | ALUMÍNIUM |
| Első lámpa: | LED ÁLLÓFUNKCIÓVAL |
| Hátsó lámpa: | LED ÁLLÓFUNKCIÓVAL |
| Csengő: | BÜCHEL DÓM 35MM |
| Kitámasztó: | ALUMÍNIUM |
| Összsúly: | 16,6KG |
Kategória: Kerékpárok › Trekking › Traction.