Csepel Traction 300 (női)
| Jellemző | Érték |
|---|---|
| Nem: | Női |
| Váz színe: | Matt Lila |
| Váz mérete: | 17" |
| Váz anyaga: | Alumínium |
| Villa típusa: | Teleszkópos |
| Kerékméret: | 28" |
| Sebességfokozat : Szűrő: | 2x9 |
| Fék típusa: | Hidraulikus tárcsafék |
| Váltó típusa: | Láncváltó |
| Váz: | 6061 ALUMÍNIUMMÍNIUM |
| Villa: | SUNTOUR 28" NEX MLO 63MM 175/40MM |
| Hajtómű: | SHIMANO CUES 175MM 46/30 FC-U4010 |
| Lánckeréksor: | SHIMANO CUES 9-ES 11-36T CS-DB LG300-9 |
| Lánc: | SHIMANO CUES LINKGLIDE CN-LG500 |
| Első váltó: | SHIMANO CUES 34,9MM 2X9/10 SP FD-U4000-L |
| Hátsó váltó: | SHIMANO CUES 9SP RD-U3020 |
| Fék: | SHIMANO ALTUS BL-MT200 (HIDRAULIKUS) / ALTUS SM-RT10 160MM (CENTERLOCK) |
| Váltókar: | SHIMANO CUES RAPIDFIRE PLUS SL-U4000/U4010 |
| Felni: | CSEPEL WAK DISC 28X1,75 36H SZEGECSELT (ALU) |
| Agy: | SHIMANO AGYDINAMÓ 3W ADH3D37AAL 36H GYORSZÁRAS / SHIMANO FH-QC400 CENTERLOCK 36H GYORSZÁRAS |
| Küllő: | CN 2,0MM |
| Köpeny: | SCHWALBE ROAD CRUISER PLUS 700x40C (42-622) HS484 |
| Tömlő: | RUBENA 28/47-622/635 AV 40MM |
| Kormány: | ZOOM 25,4x590MM (ALU) |
| Kormányszár: | PROMAX ÁLLÍTHATÓ 25,4x180x105MM (ALU) |
| Kormánycsapágy: | NECO 1-1/8" H112 A-HEAD (FÉLINTEGRÁLT) |
| Markolat: | VELO 135MM |
| Nyereg: | SELLE ROYAL VIVO ERGO MODERATE |
| Nyeregcső: | ZOOM 27,2x300MM (ALU) |
| Nyeregcsőbilincs: | CSEPEL WAK 31,8MM (ALU) |
| Pedál: | RMS MTB 9/16" (ALU) |
| Sárvédő: | RPZ ITALIA ALU-PLASZTIK |
| Csomagtartó: | ALUMÍNIUM |
| Első lámpa: | BÜCHEL SECU SPORT ÁLLÓFUNKCIÓVAL (LED) |
| Hátsó lámpa: | BÜCHEL CHAMPS ELYSEES ÁLLÓFUNKCIÓVAL (LED) |
| Csengő: | BÜCHEL DÓM 35MM |
| Kitámasztó: | ÁLLÍTHATÓ |
| Szín: | Matt Lila |
Kategória: Kerékpárok › Trekking › Traction.