Csepel Blackwood Cruiser (női)
| Jellemző | Érték |
|---|---|
| Nem: | Női |
| Váz színe: | Fekete |
| Váz mérete: | 18" |
| Váz anyaga: | Acél |
| Villa típusa: | Merev |
| Kerékméret: | 26" |
| Sebességfokozat : Szűrő: | 1x1 |
| Fék típusa: | V-fék/kontrafék |
| Váz: | HI-TEN ACÉL |
| Villa: | 1" HI-TEN ACÉL |
| Hajtómű: | MTB 170MM 44T (ACÉL) |
| Lánckerék: | VELOSTEEL 19T |
| Monoblokk: | NECO 119/26,5 MM |
| Lánc: | KMC 1/2"X1/8" Z410 |
| Fék: | SACCON V-FÉK 125MM |
| Fékkar: | SACCON (ALU/MŰANYAG) |
| Felni: | BERETTA MT-240 26X1,75 36H (ALU) |
| Agy: | JOYTECH 36H / JOYTECH 36H (ALU) |
| Küllő: | CN 2,0MM |
| Köpeny: | KENDA 26x1,95 K841C |
| Tömlő: | KENDA 26x1,75-2,125 AV 40MM |
| Kormány: | 640x170MM (ACÉL) |
| Kormányszár: | 1" 40x270MM (ACÉL / ALU) |
| Kormánycsapágy: | 1" MENETES |
| Markolat: | CRUISER HABSZIVACS |
| Nyereg: | MONTEGRAPPA DUPLARUGÓS |
| Nyeregcső: | 25,4x250MM (ACÉL) |
| Nyeregcsőbilincs: | 28,6MM |
| Pedál: | MARWI XERAMA SP-872N 9/16" (MŰANYAG) |
| Sárvédő: | ACÉL |
| Csomagtartó: | ACÉL |
| Első lámpa: | ELEMES LED PRIZMÁS CRUISER |
| Hátsó lámpa: | BÜCHEL ELEMES (LED) |
| Csengő: | BÜCHEL DÓM 35MM |
| Kitámasztó: | ÁLLÍTHATÓ |
| Összsúly: | 17,3KG |
Kategória: Kerékpárok › Cruiser › Blackwood.